התהליך הטיפולי

 
 
הטיפול המוענק במרכז הויפלש הישראלי, מייקל מורגרף D.O - מרפאת אבחון ושיקום נתמך על ידי מחקר מעמיק, המראה שהתעמלות מביאה לתוצאות מדהימות בקרב אנשים הסובלים לכאבי צוואר
כרוניים ומפציעות ויפלש.

ההערכה הראשונית נערכת על ידי אוסטאופיסט / פיזיותרפיסט מוסמך. תחילה נאתר מהיכן נובעת הבעיה ונדון על השפעותיה על חייכם. לאחר מכן נחשוב על מה הייתם רוצים להיות מסוגלים לעשות במידה ולא הייתם סובלים מבעיה זו. לבסוף, נשתמש במכשיר ה- MCU כדי למדוד את טווח התנועה ואת חוזק הצוואר המדויקים של צווארכם. את התוצאות נשווה לנתוניו של אדם הנחשב בריא ועל סמך הנתונים נבנה תכנית שיקום אישית על מכשיר ה- MCU.

תוכנית השיקום מבוססת על חיזוק שרירי צוואר מבודדים. ההבדל בין אימון זה לאימון אירובי או לאימון בחדר כושר, הוא שבאימון זה אנו מבודדים את שרירי הצוואר ומחזקים את השרירים השולטים על אזור החולשה.
 
התהליך הטיפולי

רוב התוכניות יכללו 18 טיפולים הבנויים מאימון אישי לפי הצורך. לאחר כל 9 טיפולים נערוך בדיקת הערכה נוספת. בדיקה זו דומה להערכה הראשונית, והיא תראה לנו את רמת השיפור שלך עם הזמן.
מטרת התוכנית פשוטה – חיזוק השרירים החלשים שנמצאו בבדיקה הראשונית. כאשר אזורים אלו ישתפרו על רמת ה"נורמל", תשוחרר מן הטיפול. ייתכן ויינתנו לך מספר תרגילי אימון אותם תוכל לבצע בביתך כדי לשמור על תוצאות הטיפול.

נקודת המפתח של התוכנית היא הבדיקה המדויקת של תפקוד הצוואר. בדיקה זו מאפשרת לנו לקבוע מטרות לטיפול. יחד עם בדיקת הערכה נוספת אנו יכולים לראות את מידת השיפור בצורה מדויקת יותר. אנו נראה תוצאות מפורטות, שיראו לנו את מידת השיפור באזורים הבעייתיים.

למה זה עובד?
אנו משלבים עקרונות שיקום בסיסיים עם טכנולוגיה רפואית. זוהי הסיבה להצלחתה של שיטת הטיפול שלנו. את תוכנית מותאמת במיוחד למטופל, ומתרכזת בבנייה מחודשת ובחיזוק של השרירים.
 

 תהליך הטיפול סיבוב ראש בתנועה
תהליך הטיפול סיבוב ראש בתנועה